bij Cure+ wordt u behandeld door de beste specialisten

Al onze medewerkers zijn ingeschreven in het BIG-register (beroepen in de individuele gezondheidszorg) en in het CKR (centraal kwaliteitsregister) van onze beroepsgroep.

Ook werken bij Cure+? Bekijk onze vacatures.

Deze specialisten staan onder andere voor u klaar

Management & organisatie

Angelina Bhagoe

Officemanager

a.bhagoe@cureplus.nl

Oefentherapeut

Anne-Fleur Tjebbes

Bekkentherapeut, Mensendieck

a.tjebbes@cureplus.nl

Management & organisatie

Anneke Pors

Officemanager

a.pors@cureplus.nl

Management & organisatie

Annemieke Rollema

Officemanager en locatiemanager

a.rollema@cureplus.nl

Oefentherapeut

Bart Roorda

Cesar, Kinderoefentherapeut

b.roorda@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Birgitte Louis – van Deventer

b.louis@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Charlotte Bausch

Osteopaat (i.o.)

c.bausch@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Cindy Roggeveen

Kinderfysiotherapeut (i.o.)

c.roggeveen@cureplus.nl

Oefentherapeut

Daan Kouwenhoven

Cesar, Kinderoefentherapeut

d.kouwenhoven@cureplus.nl

Oefentherapeut

Daisy Puijk

Cesar

d.puijk@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Diana Vijverberg

Oedeemtherapeut

d.vijverberg@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Dyonne Dorchain

Kinderfysiotherapeut (i.o.)

d.dorchain@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Eline den Ouden

e.denouden@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Eline Kuijpers

Kinderfysiotherapeut

e.kuijpers@cureplus.nl

Oefentherapeut

Esmee van de Watering

Cesar, Kinderoefentherapeut

e.vandewatering@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Gijs Houtman

g.houtman@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Guvelle Carlos

g.carlos@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Iris Torrenga

i.torrenga@cureplus.nl

Management & organisatie

Jacqueline Mook

Officemanager

j.mook@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jeremy Dumas

j.dumas@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jesse Dalmiras

Sportfysiotherapeut (i.o.)

j.dalmiras@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Job Leeuwangh

Manueel therapeut

j.leeuwangh@cureplus.nl

Ergotherapeut

Jolijne Melching

j.melching@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Karim Veth

Psychosomatisch fysiotherapeut

k.veth@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kees-Jan de Langen

Oedeemtherapeut

k.delangen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kirsten Klepke

k.klepke@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Larissa van Gogh

Manueel therapeut (i.o.)

l.vangogh@cureplus.nl

Oefentherapeut

Laura Heibloem

Kinderoefentherapeut

l.heibloem@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Linda den Bakker

Sportfysiotherapeut

l.denbakker@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Marco van den Broek

m.vandenbroek@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Mariska Slagt – Meijer

Sportfysiotherapeut

m.slagt@cureplus.nl

Oefentherapeut

Marleen Hilarius

Kinderoefentherapeut

m.hilarius@cureplus.nl

Management & organisatie

Maureen Denneboom

Officemanager

info@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Michael van den Berg

m.vandenberg@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel Kanters

Manueel therapeut

m.kanters@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel van Geest

Manueel therapeut

m.vangeest@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel van Ruijven

Manueel therapeut (i.o.)

m.vanruijven@cureplus.nl

Oefentherapeut

Monika van der Vlugt

Kinderoefentherapeut, Mensendieck

m.vandervlugt@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Nancy van der Togt

Manueel therapeut

n.vandertogt@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Natasja van den Berg

Handfysiotherapeut

n.vandenberg@cureplus.nl

Management & organisatie

Niels Verdoorn

Financieel manager

n.verdoorn@cureplus.nl

Management & organisatie

Nisa Alihoesen

Officemanager

info@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Peter van As

Manueel therapeut

p.vanas@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Pieter Joosen

p.joosen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Pieter van Campenhout

Sportfysiotherapeut

p.vancampenhout@cureplus.nl

Oefentherapeut

Ranjeeta Debi-Tewari

Cesar, Kinderoefentherapeut

r.debi-tewari@cureplus.nl

Oefentherapeut

Renske Willemse

r.willemse@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Rianne Stollenga

Kinderfysiotherapeut

r.stollenga@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Rob Vergeer

r.vergeer@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Robert Kloosterboer

r.kloosterboer@cureplus.nl

Management & organisatie

Samuel Schampers

Directeur

s.schampers@cureplus.nl

Oefentherapeut

Sandra de Vetter

Kinderoefentherapeut

s.devetter@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sanne Bruggeman

Oedeemtherapeut

s.bruggeman@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Stephanie Schalk

Sportfysiotherapeut (i.o.)

s.schalk@cureplus.nl

Ergotherapeut

Suzan Merkelbach

s.merkelbach@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Suzanne van Ballegooijen

Manueel therapeut

s.vanballegooijen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sylvia Lucassen

Manueel therapeut

s.lucassen@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Tieme de Wit

t.dewit@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Toine Bruggeman

t.bruggeman@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Vicky Janssen

v.janssen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Vidya Parahoe

Bekkentherapeut

v.parahoe@cureplus.nl

Management & organisatie

Yannick Prop

Officemanager

y.prop@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Yeli Buquet

y.buquet@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Yvonne Tillemans

Psychosomatisch fysiotherapeut

y.tillemans@cureplus.nl