bij Cure+ wordt u behandeld door de beste specialisten

Al onze medewerkers zijn ingeschreven in het BIG-register (beroepen in de individuele gezondheidszorg) en in het CKR (centraal kwaliteitsregister) van onze beroepsgroep.

Ook werken bij Cure+? Bekijk onze vacatures.

Deze specialisten staan onder andere voor u klaar

Oefentherapeut

Anne-Fleur Tjebbes

Bekkentherapeut, Mensendieck

a.tjebbes@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Anneke Boeschen Hospers

a.boeschenhospers@cureplus.nl

Management & organisatie

Anneke Pors

Officemanager

a.pors@cureplus.nl

Management & organisatie

Annemieke Rollema

Officemanager en locatiemanager

a.rollema@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Annerieke van Esch-Bras

Geriatrie i.o.

a.vanesch-bras@cureplus.nl

Management & organisatie

Annet Slotboom

Officemanager

a.slotboom@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Arina Mud

a.mud@cureplus.nl

Oefentherapeut

Bart Roorda

Cesar, Kinderoefentherapeut

b.roorda@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Birgitte Louis – van Deventer

b.louis@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Caitlin de Wit

c.dewit@cureplus.nl

Management & organisatie

Chantal Fockens

Officemanager

c.fockens@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Cindy Roggeveen

Kinderfysiotherapeut (i.o.)

c.roggeveen@cureplus.nl

Oefentherapeut

Daan Kouwenhoven

Cesar, Kinderoefentherapeut

d.kouwenhoven@cureplus.nl

Oefentherapeut

Daisy Puijk

Cesar, Kinderoefentherapeut

d.puijk@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Denise Stuijfzand

Psychosomatisch fysiotherapeut

d.stuijfzand@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Diana Vijverberg

Oedeemtherapeut

d.vijverberg@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Dyonne Dorchain

Kinderfysiotherapeut (i.o.)

d.dorchain@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Eline den Ouden

e.denouden@cureplus.nl

Oefentherapeut

Esmee van de Watering

Cesar, Kinderoefentherapeut

e.vandewatering@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Esther van Maldegem

Oedeemtherapeut

e.vanmaldegem@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Frank Kreeft

Oedeemtherapeut

f.kreeft@cureplus.nl

Management & organisatie

Giena Kooijman

Office manager

g.kooijman@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Gijs Houtman

g.houtman@cureplus.nl

Oefentherapeut

Gijs van Gils

Mensendieck

g.vangils@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Guvelle Carlos

g.carlos@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Iris Torrenga

i.torrenga@cureplus.nl

Management & organisatie

Jacqueline Mook

Officemanager

j.mook@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jeremy Dumas

Arbeidsfysiotherapeut

j.dumas@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jesse Dalmiras

Sportfysiotherapeut (i.o.)

j.dalmiras@cureplus.nl

Oefentherapeut

Jessica van Broekhoven

j.vanbroekhoven@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Joke de Zwaan-Fase

j.dezwaan-fase@cureplus.nl

Ergotherapeut

Jolijne Melching

j.melching@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Karel Opraus

Manueel therapeut

k.opraus@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kees-Jan de Langen

Oedeemtherapeut

k.delangen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kirsten Klepke

Geriatrie i.o., Parkinson

k.klepke@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kristiaan van den Boogaard

k.vandenboogaard@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Larissa van Gogh

Manueel therapeut (i.o.)

l.vangogh@cureplus.nl

Ergotherapeut

Laura Brussaard

l.brussaard@cureplus.nl

Oefentherapeut

Laura Heibloem

Kinderoefentherapeut

l.heibloem@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Linda den Bakker

Sportfysiotherapeut

l.denbakker@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Lydia van der Niet

l.vanderniet@cureplus.nl

Oefentherapeut

Mara van der Pluijm

Cesar

m.vanderpluijm@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Marc Dullaard

Manueel therapeut (i.o)

m.dullaard@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Marco van den Broek

m.vandenbroek@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Mariska Slagt – Meijer

Sportfysiotherapeut

m.slagt@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Marjolein Tetteroo

Manueel therapeut

m.tetteroo@cureplus.nl

Oefentherapeut

Marleen Hilarius

Kinderoefentherapeut

m.hilarius@cureplus.nl

Management & organisatie

Maureen Denneboom

Officemanager

info@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Michael van den Berg

m.vandenberg@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel Kanters

Manueel therapeut

m.kanters@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel van Geest

Manueel therapeut

m.vangeest@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel van Ruijven

Manueel therapeut (i.o.)

m.vanruijven@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michèle Bruning

Manueel therapeut

m.bruning@cureplus.nl

Oefentherapeut

Monika van der Vlugt

Kinderoefentherapeut, Mensendieck

m.vandervlugt@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Myrthe Reniers

m.reniers@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Natasja van den Berg

Handfysiotherapeut

n.vandenberg@cureplus.nl

Management & organisatie

Niels Verdoorn

Financieel manager

n.verdoorn@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Peter van As

Manueel therapeut

p.vanas@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Pieter Joosen

p.joosen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Pieter van Campenhout

Sportfysiotherapeut

p.vancampenhout@cureplus.nl

Oefentherapeut

Ranjeeta Debi-Tewari

Cesar, Kinderoefentherapeut

r.debi-tewari@cureplus.nl

Oefentherapeut

Renske Willemse

r.willemse@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Rob Vergeer

Loopanalyse, McKenzie therapeut

r.vergeer@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Robert Kloosterboer

r.kloosterboer@cureplus.nl

Management & organisatie

Samuel Schampers

Directeur

s.schampers@cureplus.nl

Oefentherapeut

Sandra de Vetter

Kinderoefentherapeut

s.devetter@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sanne Bruggeman

Oedeemtherapeut

s.bruggeman@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sophie Booijink

Kinderfysiotherapeut

s.booijink@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Stephanie Schalk

Sportfysiotherapeut (i.o.)

s.schalk@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Suresh Koendjbiharie

Bewegingsagoog

s.koendjbiharie@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Suzanne van Ballegooijen

Manueel therapeut

s.vanballegooijen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Thomas van der Wee

t.vanderwee@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Tieme de Wit

t.dewit@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Vidya Parahoe

Bekkentherapeut

v.parahoe@cureplus.nl