bij Cure+ wordt u behandeld door de beste specialisten

Al onze medewerkers zijn ingeschreven in het BIG-register (beroepen in de individuele gezondheidszorg) en in het CKR (centraal kwaliteitsregister) van onze beroepsgroep.

Ook werken bij Cure+? Bekijk onze vacatures.

Deze specialisten staan onder andere voor u klaar

Anne-Fleur Tjebbes

Bekkentherapeut, Oefentherapeut

a.tjebbes@cureplus.nl

Anneke Pors

Officemanager

a.pors@cureplus.nl

Birgitte Louis – van Deventer

Algemeen fysiotherapeut, Locatiemanager

b.louis@cureplus.nl

Charlotte Bausch

Algemeen fysiotherapeut

c.bausch@cureplus.nl

Cindy Roggeveen

Algemeen fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o.

c.roggeveen@cureplus.nl

Diana Vijverberg

Oedeemtherapeut

d.vijverberg@cureplus.nl

Dyonne Dorchain

Algemeen fysiotherapeut, Kinderfysiotherapeut i.o.

d.dorchain@cureplus.nl

Eline den Ouden

Algemeen fysiotherapeut

e.denouden@cureplus.nl

Eline Kuijpers

Kinderfysiotherapeut

e.kuijpers@cureplus.nl

Esmee van de Watering

Bewegingsagoog, Oefentherapeut

e.vandewatering@cureplus.nl

Gijs Houtman

Algemeen fysiotherapeut

g.houtman@cureplus.nl

Ingeborg van Lent

Algemeen fysiotherapeut

i.vanlent@cureplus.nl

Iris Torrenga

Algemeen fysiotherapeut

i.torrenga@cureplus.nl

Jeremy Dumas

Algemeen fysiotherapeut

j.dumas@cureplus.nl

Jesse Dalmiras

Algemeen fysiotherapeut

j.dalmiras@cureplus.nl

Job Leeuwangh

Locatiemanager, Manueel therapeut

j.leeuwangh@cureplus.nl

Jolijne Melching

Ergotherapeut

j.melching@cureplus.nl

Jos Vreeken

Sportfysiotherapeut

j.vreeken@cureplus.nl

Karim Veth

Psychosomatisch fysiotherapeut

k.veth@cureplus.nl

Kees-Jan de Langen

Algemeen fysiotherapeut

kj.delangen@cureplus.nl

Kirsten Klepke

Algemeen fysiotherapeut

k.klepke@cureplus.nl

Larissa van Gogh

Algemeen fysiotherapeut, Manueel therapeut i.o.

l.vangogh@cureplus.nl

Linda den Bakker

Algemeen fysiotherapeut, Sportfysiotherapeut

l.denbakker@cureplus.nl

Marco van den Broek

Algemeen fysiotherapeut

m.vandenbroek@cureplus.nl

Mariska Groenendijk

Manueel therapeut

m.groenendijk@cureplus.nl

Mariska Slagt – Meijer

Sportfysiotherapeut

m.slagt@cureplus.nl

Maureen Denneboom

Officemanager

info@cureplus.nl

Michael van den Berg

Bewegingsagoog

m.vandenberg@cureplus.nl

Michel Kanters

Algemeen fysiotherapeut, Locatiemanager, Manueel therapeut

m.kanters@cureplus.nl

Michel van Geest

Manueel therapeut

m.vangeest@cureplus.nl

Michel van Ruijven

Algemeen fysiotherapeut

m.vanruijven@cureplus.nl

Natasja van den Berg

Algemeen fysiotherapeut, Handtherapeut

n.vandenberg@cureplus.nl

Niels Verdoorn

Financieel manager

n.verdoorn@cureplus.nl

Nirmal Biharie

Kinderfysiotherapeut

n.biharie@cureplus.nl

Nisa Alihoesen

Officemanager

info@cureplus.nl

Peter van As

Manueel therapeut

p.vanas@cureplus.nl

Pieter Hengstmengel

Kwaliteitsmanager

p.hengstmengel@cureplus.nl

Pieter Joosen

Algemeen fysiotherapeut

p.joosen@cureplus.nl

Pieter van Campenhout

Sportfysiotherapeut

p.vancampenhout@cureplus.nl

Rianne Stollenga

Kinderfysiotherapeut

r.stollenga@cureplus.nl

Rob Vergeer

Algemeen fysiotherapeut

r.vergeer@cureplus.nl

Robert Kloosterboer

Algemeen fysiotherapeut

r.kloosterboer@cureplus.nl

Sahieda van Waardhuizen

Manueel therapeut

s.vanwaardhuizen@cureplus.nl

Samuel Schampers

Directeur

s.schampers@cureplus.nl

Sandra van Tol

Algemeen fysiotherapeut, Officemanager

s.vantol@cureplus.nl

Sanne Bruggeman

Oedeemtherapeut

s.bruggeman@cureplus.nl

Suzanne van Ballegooijen

Algemeen fysiotherapeut, Locatiemanager, Personeelsmanager

s.vanballegooijen@cureplus.nl

Sylvia Lucassen

Algemeen fysiotherapeut, Locatiemanager, Manueel therapeut

s.lucassen@cureplus.nl

Tieme de Wit

Bewegingsagoog

t.dewit@cureplus.nl

Toine Bruggeman

Bewegingsagoog

t.bruggeman@cureplus.nl

Vidya Parahoe

Bekkentherapeut

v.parahoe@cureplus.nl

Yannick Prop

Officemanager

y.prop@cureplus.nl

Yeli Buquet

Bewegingsassistent

y.buquet@cureplus.nl

Yvonne Tillemans

Psychosomatisch fysiotherapeut

y.tillemans@cureplus.nl