bij Cure+ wordt u behandeld door de beste specialisten

Al onze medewerkers zijn ingeschreven in het BIG-register (beroepen in de individuele gezondheidszorg) en in het CKR (centraal kwaliteitsregister) van onze beroepsgroep.

Ook werken bij Cure+? Bekijk onze vacatures.

Deze specialisten staan onder andere voor u klaar

Oefentherapeut

Anne-Fleur Tjebbes

Specialisatie: Bekken

a.tjebbes@cureplus.nl

Management & organisatie

Anneke Pors

Officemanager

a.pors@cureplus.nl

Oefentherapeut

Bart Roorda

Specialisatie: Cesar, Kind

b.roorda@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Birgitte Louis – van Deventer

b.louis@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Charlotte Bausch

Specialisatie: Osteopathie (i.o.)

c.bausch@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Cindy Roggeveen

Specialisatie: Kind (i.o.)

c.roggeveen@cureplus.nl

Oefentherapeut

Daan Kouwenhoven

Specialisatie: Cesar, Kind

d.kouwenhoven@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Diana Vijverberg

Specialisatie: Oedeemtherapie

d.vijverberg@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Dyonne Dorchain

Specialisatie: Kind (i.o.)

d.dorchain@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Eline den Ouden

e.denouden@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Eline Kuijpers

Specialisatie: Kind

e.kuijpers@cureplus.nl

Oefentherapeut

Esmee van de Watering

Specialisatie: Kind (i.o.)

e.vandewatering@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Gijs Houtman

g.houtman@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Ingeborg van Lent

i.vanlent@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Iris Torrenga

i.torrenga@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jeremy Dumas

j.dumas@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jesse Dalmiras

j.dalmiras@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Job Leeuwangh

Specialisatie: Manuele therapie

j.leeuwangh@cureplus.nl

Oefentherapeut

Johanneke Dekker

Specialisatie: Kind (i.o.)

j.dekker@cureplus.nl

Ergotherapeut

Jolijne Melching

j.melching@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Jos Vreeken

Specialisatie: Sport

j.vreeken@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Karim Veth

Specialisatie: Psychosomatisch

k.veth@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kees-Jan de Langen

kj.delangen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Kirsten Klepke

k.klepke@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Larissa van Gogh

Specialisatie: Manuele therapie (i.o.)

l.vangogh@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Linda den Bakker

Specialisatie: Sport

l.denbakker@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Marco van den Broek

m.vandenbroek@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Mariska Groenendijk

Specialisatie: Manuele therapie

m.groenendijk@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Mariska Slagt – Meijer

Specialisatie: Sport

m.slagt@cureplus.nl

Management & organisatie

Maureen Denneboom

Officemanager

info@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Michael van den Berg

m.vandenberg@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel Kanters

Specialisatie: Manuele therapie

m.kanters@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel van Geest

Specialisatie: Manuele therapie

m.vangeest@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Michel van Ruijven

Specialisatie: Manuele therapie (i.o.)

m.vanruijven@cureplus.nl

Oefentherapeut

Monika van der Vlugt

Specialisatie: Kind

m.vandervlugt@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Natasja van den Berg

Specialisatie: Hand

n.vandenberg@cureplus.nl

Management & organisatie

Niels Verdoorn

Financieel manager

n.verdoorn@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Nirmal Biharie

Specialisatie: Kind

n.biharie@cureplus.nl

Management & organisatie

Nisa Alihoesen

Secretarieel medewerker

info@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Peter van As

Specialisatie: Manuele therapie

p.vanas@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Pieter Joosen

p.joosen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Pieter van Campenhout

Specialisatie: Sport

p.vancampenhout@cureplus.nl

Oefentherapeut

Ranjeeta Debi-Tewari

Specialisatie: Cesar, Kind

r.debi-tewari@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Rianne Stollenga

Specialisatie: Kind

r.stollenga@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Rob Vergeer

r.vergeer@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Robert Kloosterboer

r.kloosterboer@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sahieda van Waardhuizen

Specialisatie: Manuele therapie

s.vanwaardhuizen@cureplus.nl

Management & organisatie

Samuel Schampers

Directeur

s.schampers@cureplus.nl

Management & organisatie

Sandra van Tol

Officemanager

s.vantol@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sanne Bruggeman

Specialisatie: Oedeemtherapie

s.bruggeman@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Suzanne van Ballegooijen

Specialisatie: Manuele therapie

s.vanballegooijen@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Sylvia Lucassen

Specialisatie: Manuele therapie

s.lucassen@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Tieme de Wit

t.dewit@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Toine Bruggeman

t.bruggeman@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Vidya Parahoe

Specialisatie: Bekken

v.parahoe@cureplus.nl

Management & organisatie

Yannick Prop

Officemanager

y.prop@cureplus.nl

Bewegingsagoog

Yeli Buquet

y.buquet@cureplus.nl

Fysiotherapeut

Yvonne Tillemans

Specialisatie: Psychosomatisch

y.tillemans@cureplus.nl